Kompletní produktové portfolio pro úřady

Kompletní produktové portfolio pro úřady

Zdokonalujeme projektové řízení úřadů, řízení dokumentace a její workflow, a zároveň usnadňujeme správu vzdělávání pracovníků. Pomáháme snižovat administrativu na nutné minimum a dosahovat maximální efektivity.

V rámci našich služeb pro města a obce jsme byli v závěru minulého roku partnery seminářů Českého institutu efektivního managementu (CIEM) a jsme certifikovanými partnery na zavádění Referenčního modelu řízení městského úřadu podle standardu CIMAF®, živého procesního modelu řízení, který umožňuje sledovat cíle úřadu i města pomocí reportovaných ukazatelů a metrik, správu dokumentace i pracovních míst a jejich popisů, sledování výkonnosti i odměňování zaměstnanců.

Představujeme vám také možnosti dalších nástrojů, se kterými máme nejen my, ale i naši zákazníci velmi pozitivní zkušenosti. Pokud jde o řízení projektů a programů, reporting, workflow nebo řízení rizik a bezpečnostních událostí, můžeme vám nabídnout software projektového řízeníPMportal, který hravě zvládá všechny výše jmenované prvky.

Pro snadnou a přehlednou správu a řízení dokumentů představujemeIQdoc, který vám v dokumentech udělá pořádek a ulehčí práci s přístupy, schvalováním i archivací. Aby bylo nasazení informačních systémů a celkové firemní procesy vzdělávání co nejefektivnější, nabízíme automatizovaný systém řízení vzdělávání zaměstnanců prostřednictvím Unicom pro správu vzdělávání.

cimaf referencní model rizeni uradu Icontio

(Zdroj: MV ČR)

Komunikaci požadavků v rámci úřadu či zřizovaných organizací usnadní jednotná správa servisních požadavků, pro kterou je vyvinut efektivní a intuitivní software Unicom pro řízení servisních požadavků

interní – IT, správa budov, nákup, nástup zaměstnance…

externí – správa bytového fondu, požadavky občanů, městské služby

Dalším nástrojem pro veřejné organizace je systém hromadné komunikace Comone, který zasílá aktuální/akutní zprávy vybraným skupinám příjemců, které mohou být v systému rozděleny podle ulice, zájmů, typu zprávy a mnoha jiných samostatně nastavitelných parametrů. Jeho funkcionalitu nejvíce ocení městské úřady nebo zřizované organizace – především školy. Comone nabízíme i jako rozšíření softwaru Unicom.

V současné době je vyhlášena výzva ESF OPZ č. 033, ze které můžete čerpat prostředky právě na takové aktivity, které uvádíme. Pokud by to pro Vás bylo zajímavé, rádi Vám pomůžeme s přípravou projektu a žádosti. Využitím našich nástrojů dosáhnete 3 ze 4 cílů dokumentu strategického rozvoje veřejné správy Ministerstva vnitra ČR.

Okomentujte článekAdresa Brno

Otevři velkou mapu

Adresa Praha

Otevři velkou mapu

Icontio CR, s.r.o.

 • Jihomoravské inovační centrum
 • U Vodárny 2
 • 616 00 Brno
 • Czech Republic
 • IČO: 293 05 012
 • DIČ: CZ293 05 012
 • Dat. schránka: cru9c34

Společnost Icontio CR, s.r.o. je vedená u rejstříkového soudu v Brně, spisová značka C 72783.

Icontio Ltd., org. složka

 • Spielberk Office Centre
 • Holandská 1
 • 639 00 Brno
 • Czech Republic
 • IČO: 277 29 958
 • DIČ: CZ277 29 958
 • Dat. schránka: a7bdew

Společnost Icontio Ltd., org. složka je vedená u rejstříkového soudu v Brně, spisová značka A 19701.

Fakturační údaje


Název projektu: Vzdělávání zaměstnanců společnosti Icontio CR, s.r.o.

Registrační číslo: CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0005314

Doba realizace projektu: 24 měsíců

Naše společnost realizuje projekt v rámci výzvy 03_16_043 Podnikové vzdělávání zaměstnanců. Cílem je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců, zajištění souladu jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti, čímž bude zvýšena konkurenceschopnost podpořených zaměstnanců na trhu práce. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

© 2017 Icontio CR s.r.o.

PORTA